niedziela, 4 czerwca 2017

!!KONKURS!!

Tak jak obiecałam, ogłaszam kolejny konkurs. Tym razem dzięki uprzejmości Wydawnictwa Burda do wygrania jest książka Samanthy Young "Wszystko, co w Tobie kocham".
Premiera Książki: 14.06.2017 


Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?
Należy zgłosić się w komentarzu i napisać, dlaczego ta książka ma trafić właśnie do Ciebie :)
Do autora, bądź autorki najciekawszego komentarza powędruje egzemplarz książki.
Konkurs trwa od 04.06.2017 - 11.06.2017 do godz. 23.59

Dodam tylko, że zgłaszać można się wyłącznie na blogu. 
Miło mi będzie jak polubicie mojego fanpage'a oraz Wydawnictwa Burda Książki

Regulamin:
1. Organizatorką konkursu jest właścicielka bloga "Między Wersami"
2. Konkurs trwa od 04.06.2017 do 11.06.2017 do godz. 23.59
3. Nagrodę wysyłam za pośrednictwem poczty polskiej
4. Nie wysyłam nagrody za granicę
5. Zwycięzca zostanie wyłoniony w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu
6. Zwycięzca ma 3 dni od dnia ogłoszenia na przesłanie adresu do wysyłki
7. Pozostawienie komentarza oznacza akceptację regulaminu.
8.Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez      Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu. 
9. Facebook nie jest powiązany z konkursem. 
10. Nagrody nie mogą być przekazywane lub wymieniane na wartość pieniężną. 
11. Nie odpowiadam za zaginione przesyłki.

8 komentarzy:

 1. Witam! Powiem szczerze, że zauroczyła mnie S. Youg swoją "To, co najważniejsze" i od chwili jej przeczytania z utęsknieniem czekam na "Wszystkoco, co w tobie kocham"
  Autorka rewelacyjnie prowadziła czytelnika przez zawiłe zakamarki losów bohaterów, ujawniając ich skrywane tajemnice dopiero w finale. Bardzo chciałabym znów wybrać się do świata wykreowanego przez Young - poczuć emocje bohaterów, odwiedzić ich domy, może poczuć ciężar skrywanych przez nich sekretów... Jedno jest pewne - będę zachwycona mogąc przeczytać tak bardzo wyczekiwaną przeze mnie książkę!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tak szczerze z ręką na sercu nie czytałam nic chyba Samanthy Young. Patrząc na same okładki, bardzo przyciągają mój wzrok. Z opinii koleżanek na fb i czytanych różnych innych opinii autorka pisze super książki. Więc i ja chciała bym się przekonać o słuszności tych wszystkich opinii i dlatego biorę udział w konkursie z nadzieją że mi się uda wygrać i co za tem wynika?przeczytać tę książkę😉

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię poznawać twórczoć nowych autorów. Słyszałam wiele pochwał na temat powieści Samanty Young i chciałabym to móc zweryfikować. Książka jest jak najbardziej w moich klimatach, a i tematyka wydaje się interesująca. 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdyż tytuł książki brzmi idealnie na lato!!!!
  A ja książki kocham bardzo czytać
  O to nikt nie musi pytać
  Wiosna Lato Jesień Zima
  Z książką zawsze jest uśmiechnięta mina
  To jest moje hobby od małego
  Książki człowieka potrafią uczynić szczęśliwego!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Kocham książki, a one kochają mnie. Oddziałujemy na siebie wzajemnie i jesteśmy jak dwa kawałki magnesu o dwóch różnych biegunach, które się wzajemnie przyciągają. Kocham czytać książki, ponieważ dzięki nim każdy kolejny dzień mojego życia staje się piękniejszy. Ta miłość nie jest jednostronna i wiem, że książki również mnie kochają, bo traktuję je wyjątkowo. Każdą, bez wyjątku. Jestem pewna, że lęk i obawy, które do tej pory im towarzyszyły, że mogą się nie spodobać nowemu właścicielowi, ulatniają się z chwilą, gdy biorę je do ręki. One już od pierwszego kontaktu ze mną wiedzą, że trafiły w ręce oddanego czytelnika, który nie pozwoli im kurzyć się na półce.

  Jak wygram tę książkę, to obiecuję, że nie zamknę jej za drzwiami w mojej domowej biblioteczce. Ale za to obiecuję, że zabiorę ją na przejażdżkę autobusem, by ktoś spoglądający mi przez ramię, mógł również poznać odrobinę jej treści, bądź zerknąć na jej cudowną okładkę i tajemniczy tytuł. I obiecuję, że zabiorę ją na spacer po pobliskim parku, by razem ze mną obserwowała piękno otaczającej nas przyrody i słuchała śpiewu ptaków.
  Książka "żyje" gdy jest czytana, więc zrobię wszystko, by powieść Samanthy Young "Wszystko, co w Tobie kocham" nie umarła, gdy stanie się jej nową właścicielką.

  Obie strony na FB polubione jako Agnieszka Monika
  Blog obserwuję jako Agnes C.

  OdpowiedzUsuń
 6. Z nadzieja zgłaszam sie by zatopić sie w cudownej sceneri i losach bochaterow ksiazki Marzenie byłoby ja zdobyc

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłaszam się :). Czemu miałabym wygrać? Nie będę wymyślać i pisać całego felietonu i napiszę wprost. Chciałabym, aby ''Wszystko, o w tobie kocham'' trafiło w moje łapki, bo mam już pierwszą część i nie mogę się doczekać kiedy będę mogła zacząć czytać (jestem jedną z tych osób, które najpierw kolekcjonują całą serię i dopiero zaczynają czytać :D). Po za tym kocham autorkę za jej serię '' On Dublin Street'' i przeczytam wszystko co wyda :).
  Pozdrawiam :)
  Fb polubione dawno :).

  OdpowiedzUsuń
 8. RECEPTA: 2341901
  ŚWIADCZENIODAWCA: Przychodnia Uzależnień Książkowych
  ODDZIAŁ: Romansów
  CHOROBY PRZEWLEKŁE: Słabość do nowości wydawniczych
  PACJENT: Magdalena Szabelska
  PESEL: 01010101010101
  Rp: Po dokładnym badaniu, jednoznacznie stwierdzono u pacjentki silne
  przywiązanie do książek wszelakich. Pacjentka przejawia objawy tzw. książkozy romantycznej. W związku z tym, iż pacjentka nie stanowi zagrożenia dla
  siebie ani innych osób zaleca się codzienne dawkowanie książek zwłaszcza nowości z kategorii romansów.
  DATA WYSTAWIENIA: 11/06/2017

  OdpowiedzUsuń