niedziela, 5 czerwca 2016

C. Hoover  ,,Hopeless"

          
Zacznę od notatki od wydawcy.
 Czasem odkrycie prawdy może odebrać nadzieję szybciej niż wiara w kłamstwa. 
To właśnie uświadamia sobie siedemnastoletnia Sky, kiedy spotyka Deana Holdera. Chłopak dorównuje jej złą reputacją i wzbudza w niej emocje, jakich wcześniej nie zaznała. W jego obecności Sky odczuwa strach i fascynację, ożywają wspomnienia, o których wolałaby zapomnieć. Dziewczyna próbuje trzymać się na dystans - wie, że Holder oznacza jedno: kłopoty. On natomiast chce dowiedzieć się o niej jak najwięcej. Gdy Sky poznaje Deana bliżej, okrywa, że nie jest ob tym, za kogo uważała, i że zna ją lepiej, niż ona sama siebie. Od tego momentu życie Sky bezpowrotnie się zmienia. 


Książka baaardzo fajna, zaskakująca i zupełnie inna niż wszystkie. Jest to już trzecia książka tej autorki i na pewno nie ostatnia, gdyż mam jeszcze kilka do przeczytania.

Mimo, że jest to książka o nastolatkach i miłości jest zupełnie inna niż wszystkie. Wydarzenia, które dzieją się wokół Sky są wciągające i poruszające. Sytuacja goni sytuację, a  gdy wszystkie sekrety wreszcie wychodzą na jaw jest naprawdę zaskakująco. Nie spodziewałam się takiego sedna sprawy. 

Bardzo cieszę się, że są takie książki, od których nie można się oderwać. Zdecydowanie polecam. 
9/10

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz